Přihlášení

nebo

Facebook


Zapomenuté heslo

Zapomenuté heslo

Zadejte email uvedený při registraci, budou Vám na něj odeslány nové registrační údaje.

Registrační údaje

Pro zakoupení licence se prosím zaregistrujte, vyplňte níže uvedená pole a stiskněte potvrdit.
Být registrovaný se vyplatí, získáte další video kurz
zdarma!

nebo

Facebook

ČLENSTVÍ
Naučte se s námi techniky Kulinářského umění...

O projektu

Kulinářské umění jsou první on-line video kurzy profesionálního vaření, které jsou určené pro profesionály v gastronomii a studenty gastronomických a hotelových škol, kteří se chtějí sebevzdělávat a zlepšovat své gastronomické znalosti a dovednosti. Projekt ale nezapomíná ani na hobby kuchaře, kteří berou svého koníčka vážně. Každý kuchař by se měl nejdříve naučit a pochopit všechny základní KULINÁŘSKÉ techniky a postupy, teprve potom je čas do vaření přidávat své vlastní UMĚNÍ a kreativitu. Jedině tak může kuchař začít vytvářet své vlastní KULINÁŘSKÉ UMĚNÍ.

Více o projektuAmbasadoři KU

Kulinářské postupy a techniky

Cílem je naučit Vás podstatu kulinářského umění formou video modulů a ne ukazovat Vám jak se vaří další recept. Pokud totiž pochopíte jednotlivé kulinářské techniky a postupy, budete umět vytvářet si recepty vlastní a to je podstata Kulinářského umění.

Video kurzy

Každý video modul je zaměřený na jedno téma Kulinářského umění, které je do detailu zpracované a vysvětlené tak, aby bylo srozumitelné pro každého. Proto jsme také zvolili formu video modulů, které si můžete pohodlně pustit na svém počítači, tabletu nebo dokonce telefonu a začít tak kdykoliv studovat.

Profesionální receptury s kalkulacemi

Kulinářské umění Vám také současně nabízí neustále se rozšiřující databázi profesionálních receptur, včetně kalkulací a detailně popsaných postupů jak při přípravě, tak při expedici daného jídla, podle kterých můžete začít ihned profesionálně vařit ve své restauraci, hotelu, či penzionu. Každá taková receptura obsahuje položkovou kalkulaci, která Vám umožní mít pod kontrolou své příjmy a výdaje a generovat tak zisk.

On-line kvízy a certifikace

Svoje nově získané znalosti si také můžete vyhodnotit pomocí kvízů, které jsou zpracované pro každý kurz Kulinářského umění. Když se Vám podaří úspěšně zvládnout všechny kvízy jednoho tematického celku, můžete si nechat poslat certifikát.

Kurz zdarma! Vyzkoušejte si ho

Registrace / Přihlášení

O projektu

Projekt je inspirován mou vlastní zkušeností s metodikou vyučování kulinářského umění na světových gastronomických školách jako je The International culinary school at the Art Institute, kterou jsem vystudoval, nebo Culinary Institute of America.

Spustit úvodní klipZpět na úvodní stránku

 

Partneři Kulinářského umění

BidvestPerfect Canteen DickKulinářská akademie Aramark Nespresso Asociace kuchařů a cukrářů ČR  
 
Všichni partneři